Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parafianka: Wypadek busów na DK 17: Zginęli kierowcy i pasażerowie (wideo)

Utworzony przez melchester mmodifin, 23 czerwca 2013 r. o 10:51 Powrót do artykułu
Miałem wypadek na 17 w styczniu jadąc PKSEM ze wschodu... ta trasa jest po prostu bardzo niebezpieczna...i wiem też że kierowcy niebadani, chorzy wsiadają za kierownicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 szanowni państwo malzenstwo jechalo  tym niebieskim kobieta nie zyje maz  ciężko ranny  o czym wy tu piszecie ,kto jeździ rowerwm o 2 w nocy po drodze przelotowej ,zastanowcie się troche
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wiem dlaczego pokładacie winę tylko i wyłącznie w rowerzystach! Zwróćcię uwagę może na jeden z busów który był nie przystosowany do przewozu ludzi!  A wy tylko potraficie krytykować i nic więcej!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...